sobota, 29 grudnia 2012

Doskonały prezent

Witam,


     Przed świętami otrzymałam pare książeczek dla mojej małej księżniczki. Chciałabym je serdecznie polecić, ponieważ nie są to takie zwykłe książeczki, a pierwsze takie z którymi miałam do czynienia, które pomagają rozwijać zdolności manualne dziecka. Już tłumaczę o co chodzi.... Otóż z pozoru są to zwykłe kolorowanki, ale ich niezwykłość jest w tym, że zanim pokoloruje się wybrany obrazek to najpierw trzeba go narysować. Nie jest to bardzo trudne, ponieważ leciutko jest narysowany szablon, ale dziecko może dodatkowo dodawać nowe elementy, a ograniczeniem jest tylko jego wyobraźnia...

   Dodatkowo obok obrazku, który dziecko tworzy jest już wzór pokolorowany, dzięki czemu dziecko może się sugerować obrazkiem. Moja Beatka była zachwycona, do tej pory kolorowała wszystkie kolorowanki i nie bardzo się przy tym starała, a teraz wymyśla swoim namalowanym lakom nowe kreacje i dodatki, zachowuje się wręcz jak mała projektantka mody ;)


Oprócz tego jest jeszcze książeczka, w której należy narysować tylko samą twarz, można więc wymyślać najróżniejsze kształty nosów czy oczu, a także pobawić się w makijażystkę i robić przeróżna makijaże ...Powiem wam coś jeszcze. Przed świętami, kiedy musiałam się zająć gotowaniem i sprzątaniem (a wiadomo, jak takie dzieci "pomagają"). Posadziłam męża z dziećmi i dałam im jeszcze jedną książeczkę. Oprócz tego w ręce wzięli nożyczki i klej i wycinali i sklejali prześliczne zwierzaki... A zabawy mieli przy tym co niemiara ;)

Jeśli więc szukacie jakiegoś świetnego prezentu dla swojej córki, polecam serdecznie książeczki Lilla lou, ponieważ nie tylko są kolorowe, ale przede wszystkim dają dzieciom dużo zabawy i rozwijają ich wyobraźnię ;)Lilla lou są do kupienia na dziele prasy dla dzieci w sieci
Empik, R ELAY, IMMEDIO, KOLPORTER, RUCH, FRANPRESS, GARAMOND
oraz w SMYKU lub sklepie Lillalou
http://www.lillalou.pl/sklep/

5 komentarzy:

 1. Super prezent dla kreatywnych maluchów :) wytworzyliby coś podobnego dla chłopców, hmm może kolorowanki z samochodami itp. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. masz rację, byłoby to super dla chłopaków, choć mój mały nie ma jeszcze dwóch lat, więc jest mu wszystko jedno, a we wszystkim chce naśladować swoją siostrę (czasami są z tego powodu kłopoty, bo ona nie chce ;) )

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy to już koniec blogowania?

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam: http://myworldania.blogspot.com/
  A także zapraszam do polubienia na fb: https://www.facebook.com/MyWorldAnia?ref=ts&fref=ts

  OdpowiedzUsuń
 5. http://panterkaonline.blogspot.com
  Zapraszam do komentowania i obserwowania. Odwdzięczę się :)

  OdpowiedzUsuń